Czym jest własny prezent?

Czym jest własny prezent? Jeśli zadajesz sobie to pytanie powinieneś uważnie przeczytać poniższy tekst. W bardzo dużym skrócie, tworzymy etykiety na butelki, są to jednak dedykowane etykiety na których sam wybierasz co będzie napisane. Idea powstała z chęci podarowania wyjątkowego prezentu i już od dawna była w moim umyśle, gdyż dawno temu ze znajomymi wpadliśmy na pomysł aby podarować sobie prezenty które sami zrobimy. Od tamtej pory starałem się tworzyć prezenty własnoręcznie. Początkowo były to raczej śmieszne podarunki, jednak gdy zacząłem robić dedykowane etykiety na alkohole wraz z życzeniami, przekształciło się to w coś większego, w pomysł na ciekawą opcję dla tych którzy chcą podarować coś wyjątkowego.

Piszę tutaj w swoim imieniu natomiast na stronie często i gęsto posługuję się liczbą mnoga jako by “my” tworzymy całość. Nazywam się Rafał i odpowiadam za projekty etykiet, tworzoną stronę, social media I reklamę w sieci. Trochę tego jest to fakt, dlatego do robienia zdjęci produktów zatrudniłem swojego wujka Pawła który doskonale wywiązuje się ze swojego zadania!   

Z prezentami zawsze jest jakiś problem. Trzeba naprawdę kogoś dobrze znać aby prawidłowo dobrać prezent dla bliskiej osoby. Powszechnym się stało, że na prezent po-darowujemy butelkę dobrego alkoholu. Jest to zwykle wino lub whisky, rzadziej natomiast szampan czy wódka. Przy takim wyborze jest raczej ciężko nie trafić w czyjeś gusta, lecz tego typu prezenty przestał budzić jakikolwiek zachwyt. Jest to miły gest który wpasowuje się w powiedzenie, że “z pustymi rękami się nie przychodzi”.

Mamy jednak rozwiązanie które pomoże odmienić naszą “zwykła” butelkę wina w coś unikalnego. Prezent marzeń, starannie zaprojektowaną etykietę na której będziesz mógł umieścić twoje życzenia wraz z opisem okazji z jakiej je składasz oraz imię bliskiej osoby. Ponadto nasze etykiety są tak zaprojektowane, aby umieszczać na nich wiek i opis wina jeśli zajdzie taka potrzeba. Dla bardziej wymagających klientów twórzmy etykiety wraz ze zdjęciem jubilata/jubilatki. Wszystkie zdjęcia które umieszczamy na naszym etykietach są wcześni edytowane tak aby do nich pasowały. Zdjęcia przerobimy na rysunek, szkic bądź akwarelowy obraz. Sam zdecyduj komu i z jakiej okazji chcesz podarować własny prezent!

Kłaniam się nisko Rafał 🙂

Uwaga mamy ważny komunikat!Trwają prace techniczne.

Z wielką radością chcielibyśmy poinformować, że już wkrótce etykiety z naszej strony bedzie można pobrać całokowicie za darmo. Jeśli są państwo zainteresowani prosimy o pozostawienie maila. Gdy tylko zakończymy prace poinformujemy państwa niezwłocznie.