Wyjątkowe whisky na prezent

Gdy przychodzi okazja i chcemy podarować wyjątkowy prezent warto zaczerpnąć inspiracji i stworzyć coś wyjątkowego. Własnie tak było z tym projektem. Postanowiłem przygotować spersonalizowaną etykietę na butelkę whisky. Z okazji 41 urodzin postanowiłem podarować ją mojemu wujkowi. W tym celu zrobiłem szeroki research i przygotowałem projekt etykiety na butelkę whisky. Jest to jego ulubiony trunek dlatego z największą starannością przystąpiłem do projektu. Dodatkowo wykonałem etykietę na ozdobne drewniane pudełko tak aby podkreślić wyjątkowość całego projektu i zbliżyć całokształtem mój projekt do projektów wielkich marek.

Urodzinowy prezent.

Całość prezentuję się wyśmienicie. Jest to idealny prezent dla niego. W naszej ofercie można zleżeć wiele etykiet wraz z opakowaniami dedykowanymi na wyjątkowe okazje.

Uwaga mamy ważny komunikat!Trwają prace techniczne.

Z wielką radością chcielibyśmy poinformować, że już wkrótce etykiety z naszej strony bedzie można pobrać całokowicie za darmo. Jeśli są państwo zainteresowani prosimy o pozostawienie maila. Gdy tylko zakończymy prace poinformujemy państwa niezwłocznie.