Co tworzymy

Personalizowanie etykiety na alkohol
Cześć. Nazywam się Rafał – zajmuję się grafiką, tworzę strony www i jestem twórcą własnego prezentu! Własny prezent stworzyłem z myślą podarowania unikalnego upominku ważnym dla nas osobom, własnej butelki wina czy whisky na etykiecie której widnieć będzie imię jubilata oraz życzenia urodzinowe. Z biegiem czasu wymyślałem coraz to nowe rozwiązania, tworzyłem opakowania oraz nowe bardziej złożone wzory etykiet. W końcu przyszedł ten czas, że za namową wielu znajomych stworzyłem sklep, gdzie każdy będzie mógł zamówić wyjątkową etykietę na wybraną butelkę i podarować go bliskiej osobie.

Własny prezent co coś więcej niż tylko podarunek, to idea do której będziemy wracać przez lata.

Na swojej stronie oferuję szeroką gamę projektów etykiet na różne butelki. Specjalizuję się w winach i whisky, natomiast jestem w stanie stworzyć etykietę niemal na każdy rodzaj butelki. Dodatkowo tworzę wspaniałe opakowania na których również mogą widnieć twoje dedykacje.
Zapraszam do sklepu wlasnyprezent.pl
Rafał.
         

Nasze Projekty

Zobacz nasze dotychczasowe projekty. Tworzymy etykiety na wina whisky i niemal wszystkie rodzaje butelek. Zapraszamy do sklepu.
Uwaga mamy ważny komunikat!Trwają prace techniczne.

Z wielką radością chcielibyśmy poinformować, że już wkrótce etykiety z naszej strony bedzie można pobrać całokowicie za darmo. Jeśli są państwo zainteresowani prosimy o pozostawienie maila. Gdy tylko zakończymy prace poinformujemy państwa niezwłocznie.